foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
KamiKaa - Kamila Szelągowicz Pracownia Malarstwa Artystycznego ZAPRASZAM !!!!

KamiKaa wykorzystuje szeroki wachlarz technik malarskich, w tym efekty marmurkowe, stiuk wenecki, wykończenia metaliczne ,brokatowe, przecierane, tak aby stworzyć niepowtarzalny efekt na ścianach. Malarskie wykończenia są bardzo wytrzymałe.

Z zainteresowań i wiedzy historycznej dekoracji, KamiKaa może namalować oryginalne motywy dekoracyjne na ścianach, sufitach i meblach w różnych stylach, od starożytnego rzymskiego malarstwa ściennego po wykorzystanie do współczesnych trendów.

Murale są nie tylko dekoracyjne, ale mogą być dobrym sposobem kompensowania trudnych proporcji w mieszkaniu. Mogą np. podnieść i obniżyć wysokość lub przesunąć ścianę, tak aby pomieszczenie wydawało się większe.

Wycinanki - wyklejanki - to ostatnia propozycja KamiKaa. Wykonane z doskonałej jakości papierów dekoracyjnych, 100% ręczna praca.Jest możliwość zamówienia w dowolnym kolorze, formie i oprawie. Bądź z propozycji zaprezentowanych lub na konkretne zamówienie. Każdy obrazek jest unikatowy, nie powtarzalny. Idealny do aranżacji pokoju lub na prezent. Możliwość zakupu on-line , www.bialewnetrza.pl